Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mennyire zavaró, ha egy...

Mennyire zavaró, ha egy monitor kerete fehér?

Figyelt kérdés
laptopot készülök venni, és amit kinéztem, csak fehérben van. Ez nem nagyon tetszik benne, mert ha mondjuk egy filmet nézek, akkor a keret maradjon minél inkább háttérben, szerintem. Tehát fekete lenne inkább az ideális. Tapasztalatok?...

2015. máj. 31. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Kinek hogy, ugye.
2015. máj. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Inkább írd le, hogy melyik laptopot akarod venni és mire akarod használni, mennyiért.
2015. máj. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

oké. :)


ASUS X200MA-KX338D Fehér Notebook


és gyakorlatilag mindenre, amire az otthoni számítógépem használom, például szövegszerkesztés, netezés, filmnézés, egyszerűbb filmvágás, képszerkesztés (photoshop), hangszerkesztés...


szórakozott ember vagyok, szeretek egyszerre 15 programot nyitva hagyni.

ára 90 ezer forint. uennyiért néztem olyat is, ami választható színekben van pl. kb. uebből az ASUS sorozatból, de azok (állítólag) 20%-kal gyengébb processzorral rendelkeznek, ami azért meggondolandó előny itt. szólj ha tudsz ilyen procival, ilyen árban, és 10-11 inchnél nem nagyobbat, légyszi! használt kizárva!!

2015. jún. 1. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!