Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Üdv! Digitálisra változtatták...

Sasa69 kérdése:

Üdv! Digitálisra változtatták az itthoni telefon vonalamat . Két telefonvonal van a routeren . Ha mindkettőre rácsatlakoztatok telefont, az 1. vonal tökéletes, míg a 2. vonal egyfolytában foglaltat jelez ha telefonálni akarok . Valami megoldás?

Figyelt kérdés

2015. jún. 4. 10:56
 1/6 Tengor ***** válasza:

Csak úgy rádugtad v. az illetékes állította be?

Igazából mindegy, szólj a szolgáltatónak, hogy csinálják meg!

2015. jún. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Gugu Gabor ***** válasza:
A 2 csatlakozó két külön kapcsolási szám lenne, használd azt ami működik, neked kell osztanod több felé ha szükséges
2015. jún. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A 2. csak akkor működik, ha a szolgáltató egy másik számot (vagy ugyanazt) hozzárendeli. Azt bontsd szét elosztókkal, ami működik, ahogy előttem írták.
2015. jún. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Felhívtam a szolgáltatót , ők mondták , hogy csatlakoztassam a telefont . Ezek szerint az 1. vonalt használhatom a már meglévő számommal ( vonalammal ) és ezt a vonalat ( 1. ) tudom megosztani ( 1/1 , 1/2 ) , hogy két vonalam legyen és rosszul értelmeztem azt , a routeren lévő 1. ill. 2. vonal eleve egy megosztás ugyanarra a számra , vonalra . Köszönöm a segítséget !
2015. jún. 5. 07:43
 5/6 Gugu Gabor ***** válasza:
1 telefon számod van (1 vonalad), ha ezt osztod 2 felé és hívnak akkor mind a 2 telefon csörögni fog, ha az egyiken telefonálsz értelem szerűen a másikról nem tudsz másik számot hívni vagy ha téged hívnak foglaltat jelez. Szóval csak 2 készüléked lesz de nem lesz 2 vonalad.
2015. jún. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem , ott tévedtem , azt hittem , hogy a routeren lévő 1. ill. 2. csatlakozás egy vonal két kimenete , hogy két telefont lehessen rátenni . Most már tudom , hogy az két külön vonal , és az eredeti számomat ( vonalamat ) az 1. kimeneten kell kettéosztani elosztóval . Köszönöm a segítséget .
2015. jún. 6. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!