Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen gépet ajánlanátok...

Milyen gépet ajánlanátok apukámnak?

Figyelt kérdés

Szegény már évek óta azt a régi, több mint tíz éves gépet használja, én nekem is van egy jó laptopom, de ő meg nem akar magának venni más gépet, de szeretném hogy ne szenvedjen annyit.


Asztali PC-t nem akarok venni apukámnak.

Szóval milyen laptopot ajánlatok?

Egy a lényeg: gyors legyen, és kezelhető.

Amit szánnék rá:60-70ezer forint.


Köszönöm a válaszokat!



2015. jún. 19. 22:47
 1/5 |Orfeusz| ***** válasza:
Ennyiből egy PC talán ésszerűbbnek tűnik. Ha eddig azt használt, lehet hogy nem is értékelne annyira egy laptopot. Főleg, ha dolgozik vele.
2015. jún. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát, figyelj, ült már itt a laptopomnál, tudja ő kezelni, csak ő ilyen..

Magával nem foglalkozik, de velünk igen, mindent megkapunk, de magára kevésszer költ. Megérdemli amilyen jó apuka Ő.

Szóval a kérdés adott.

Milyen laptopot kéne vennem apukámnak, amit csak internetezésre használna?

2015. jún. 19. 22:55
 3/5 anonim ***** válasza:
nem érted. ennyiért csak használt gépet vehetsz
2015. jún. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

60-70ezerért használtat?

Ez valami vicces volt.. ja nem!

Tök normális laptopot láttam a helyi euronics-ban 80ért, de kíváncsi voltam hogy ki milyet ajánl.

Hát senki semmit.

Ez ám az oldal!( ja nem. )

2015. jún. 24. 01:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, tök normálisat. Aztán mikor megveszítek csodálkoztok, hogy miért 10 perc egy oldalbetöltés
2015. jún. 24. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!