Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen krémet, kenőcsöt...

Milyen krémet, kenőcsöt ajánlanátok apukámnak? (kézkrém)

Figyelt kérdés

Apukám most építkezésen dolgozik és nagyon-nagyon csúnya a keze, nagyon mélyen kivan repedezve az ujjai és fáj is neki. :( Nagyon elvan keseredve miatta, már sok mindent kipróbáltunk, kenceficéket, de nem segítettek. Tudnátok tanácsolni valami bevált krémet? A paraffin olajról tudtok valamit? Még azt ajánlották, de még nem vettünk.


Előre is köszönöm!


2010. máj. 28. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
A Neutrogena kézkrém nagyon jó, én ennyit tudok tanácsolni.
2010. máj. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az eredmény elérése érdekében vastagon be kell kenni a kezet krémmel, avgy akár paraffin olajjal (parafin olajos kézápolás) , és egy ilyen kesztyűfélét ráhúzni, akár egy zoknit és hagyni bennt fél órát órát, vagy amíg bírja, mondjuk elalvás előtt. Jobban be tud szívodni a hatóanyag, de sztem a legjobban akkor járnátok, ha bemennétek gyógyszertárba, vagy bőrgyógyászhoz, és ő írna rá valami krémet, amit úgy kevernek ki. Sokkkkal olcsóbb!!ami nem mellékes, és tuti, hogy hat!Jobban megéri, mint állandóan kínlódni vele!! A neutrogena nem rossz, de neki nem fog segíteni, nálunk sem segített.
2010. máj. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kimaradt még hogy előtte lehet peelingezni is.... azaz bőrradírozni!akkor még hatékonyabb az eredmény. lehet venni dmben, azzal jól átdörzsölni a kezét és utána a pakolás!
2010. máj. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!


Sajnos a bőrradír nem hinném, hogy jó ötlet, mivel az ujjbegyeken bőr is kevés van - kesztyű nélkül hordta a téglákat, szerintem ez már megtette a radírozó hatást. :D De akkor gyógyszertárban megérdeklődöm!

2010. máj. 29. 00:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Én az olivaolajat ajánlom,mikróban kicsi tálkában felmelegítve.Este mikor tv-zik mártsa bele az egész kezét,még az olaj ki nem hűlik.Utánna bármilyen kézkrém jó.
2010. máj. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A bőrradír jó, de nem ilyen sérült kézre!


Én még azt a tippet tudom adni, hogy krémezés előtt áztassa be a kezeit (egy-két alkalommal) langyos kamillás vízbe, mert az felpuhítja a bőrt, és utána még inkább be tud ivódni a krém.

Az olívaolajat kézre én még nem próbáltam, de biztos jó az is.


Krém esetében tényleg az a legjobb, ha patikában érdeklődsz, milyen lenne a legjobb apukádnak!

Ja, és kapjon egy munkakesztyűt is. :P

2010. máj. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!