Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom nem akar képernyőf...

A telefonom nem akar képernyőfotót készíteni, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

A gomb kombinációt tudom, de még sem akar a telefonom képernyőfotót készíteni. Kiírja, hogy nem tudja elmenteni a képet, mert lehet, hogy a tároló használatban van (amit nem értek igazán, hogy milyen tárolóra gondolhat). Mit csináljak vele?

Előre köszönöm a válaszokat!



2015. márc. 30. 17:32
 1/4 oOCsabiOo ***** válasza:

Milyen típusú telefonod van? Az én készülékemnél ha végigsimítom a kezem a képernyőm akkor csinál képernyőfotót. Volt már rá példa, hogy nem működött. A következő a megoldás rá. A beállításokon belül -> Saját eszköz -> Mozgás (Ez az opció legyen bekapcsolt állapotban) -> Mozgatáson belül pedig a kézmozdulatokon belül a "Felvétel tenyérhúzással" opció legyen bepipálva.


Ha más fajta a telefonod és nincs ilyen opciód, akkor keresd ki az alkalmazáskezelőbe a kamerát, és a "Tárhely" fülön belül válaszd ki az "Adatok törlése" opciót. Mielőtt ezt megcsinálod mentsd el a képeidet, mert mindet törölni fogja. (csak a képeket az alkalmazást nem)


Ha ezek közül egyik megoldás sem használ, akkor a legdurvább végső megoldás ami biztosan segít rajta az a "Gyári adatok visszaállítása"

2015. márc. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Prestigiom van es ennek sajnos nem olyan a menuje. A kepek torlese szerintem csak vegso megoldas marad. Koszonom azert :)
2015. márc. 30. 21:00
 3/4 anonim válasza:
Nekem is prestigiom van 5453duo és ugyanez a bajom. Egy hete véletlenül MINDENEM letörlődött, nem tudom én csináltam e véletlenül, vagy mobilbag, de még jó h többséget vissza tudtam hozni. Előtte, és utána is rossz volt a képernyőképfotó, sztem ne próbálkozz ezzel a megoldással. Ha megtaláltad a megoldást, légyszi írd meg ide :)
2016. jan. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon köszönöm oOCsabiOo!
2020. márc. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!