Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Prestigio 4040 telefonom fagy...

Prestigio 4040 telefonom fagy le hívásnál, valami ötletek amivel kijavítható lenne ez a probléma?

Figyelt kérdés
Verziót frissítettem, aztán nem volt semmi gond. Addig amíg nem csatlakoztam netre és automatikusan frissített a telefon mindent rajta. Azóta ugyanaz a probléma, hogy hívásnál mikor kellene kiválasszam, hogy melyik kártyáról akarok telefonálni, akkor fagy le..És elég sokszor, tehát nem hetente, vagy havonta, hanem egy nap legalább minden 3ik hívásnál.
2013. ápr. 23. 13:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Ritka hiba, az enyém nem csinálja.. Szerintem vidd vissza ahol vetted,és kérd ki a tanácsukat hogy mit kellene csinálni.
2013. máj. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!