Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen notebookot javasoltok?

Milyen notebookot javasoltok?

Figyelt kérdés
Notebookot szeretnék kérni születésnapomra, de én nem igazán értek hozzá. Ehhez szeretném a segítségeteket kérni.Eddig Toshibát használtam és remekül bevált, de nyitott vagyok más készülékekre is. Nem szükséges, hogy a legmodernebb, legújabb legyen, de azért nem szeretnék valami "ősrégit". Előre is köszönöm a válaszokat, a hasznos hozzászólásokért jár a zöld kéz.

2015. júl. 7. 15:21
 1/6 jampi996 ***** válasza:
100%
Mekkora összeget számnsz rá?
2015. júl. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
100-400 ezer ft
2015. júl. 8. 13:50
 3/6 jampi996 ***** válasza:
És mire használnád? 100-400 ezer? Jól írtad biztos?
2015. júl. 11. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Upsz, nem 100-400, hanem 100-200 ezer. Ja, és otthon használnám a mindennapokban.
2015. júl. 11. 10:06
 5/6 jampi996 ***** válasza:
Játék ilyesmi? Ha játszanál vele, akkor milyen játékokat?
2015. júl. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 jampi996 ***** válasza:

[link]


Ha ennyt ki tudsz érte fizetni, akkor évekig be vagy biztosítva laptop/számítógép szempontjából. Ez a laptop játékcélra is meg fog felelni, ha játéra is használnád.


Ez a laptop megveri az 50-80 ezer fointtal drágább társait is általában durván.


Ha nincs rá pénzed abszolút és sehogyan sem tudod megoldani hogy ezt vedd meg, akkor ez a te géped:


[link]


De a másik gépben jóval több szufla van, mint a második ajánlottamban.


Bár ha abszolút nem játszol a laptopon, és semmilyen komoly feladatot nem csinálsz rajta, akkor ez lehet a te géped SSD-vel:


[link] (Javaslom hozzá az SSD-t. Sokkal gyorsabb lenne vele a laptopod!)


Remélem tudtam segíteni . Nyomd a zöld kezet, ha számodra hasznos voltak a válaszok.

2015. júl. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!