Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » TP-Link WA730RE routeremmel...

TP-Link WA730RE routeremmel van valami baj?

Figyelt kérdés

Na szal. Van a házunkban wifi, és ezt szeretnèm bõviteni (hogy nagyobb legyen a hatótáv), valamint UTP kâbellel egy számitògèpre szeretnèm csatlakoztatni a routert, h azon is legyen net, de a WA730RE router nem akar csatlakozni a wifire. A wifivel nincs gond mert a telefon csatlakozik rá, és net is van (most is arròl irok), és szerintem a routerrel sincs gond mert ha a mobilnetet megosztom (wifi hotspot vagy mi) akkor arra tud csatlakozni a router. Próbálkoztam a gyártótôl kapott lemezzel. Elinditottam az eszköztipusnak megfelelõ programot és a programnak (Easy Setup Assistant) azon a részén ahol ki kell választani, hogy melyik wifi hálózatra szeretnèk csatlakozni, ott be is jön az èn wifim, de ahogy rákattintok bejön egy "Range Extenderes" rész, és tõlt valamit, de egy kb 5 perc után kidob egy hibaüzenetet.. Ugyanezt a hibaüzenetet kidobja sbban az esetben is ha a telefonomobilnetjére akarok csatlakozni, viszont abban az esetben csatlakozik rà. Na mindegy. Mit tegyek hogy csatlakozzon a router a wifire? Próbálkoztam a routeren lèvõ gombokkal (reset, range extender), de a gèpen továbbra is sárga alapon fekete felkijàtójel.. :/ Amugy az a "Range Extender" gomb mit csinál? azt tudom hogy nyomva kell tartani, de nem ismerem a funkcióját.

Egyèb infó: Ha ez számit valamit ak leirom hogy melyik led világit a routeren:

1.(Ki/be kapcsolás jel) - állandóan világit.

2.(Fogaskerek) - villog.

3.(nemtudom mi van rajta.. egy monitort látok benne xD) - villog.

4.(wifi jel) - villog.

5.(ezt se tudom mi.. valami oválisok.. egy pici, egy közepes, ês egy nagy) - na ez nem világit, mobilnet esetèben vilàgit.

Ahh.. hülye vagyok.. sokat irok.. T-T ha valaki tud segiteni annak örülnék. :)



2015. júl. 16. 14:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!