Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szeretnék kicsi diktafont...

Szeretnék kicsi diktafont venni olcsón, de nagyon drága, miért? És ol vehetnék olcsóbban?

Figyelt kérdés

Fel akarom venni bizonyítékként, hogy az osztálytársaim mekkora szemetek velem. Osztályfőnök és egyéb tanárok előtt nem mernek bántani, vagy rondán beszélni velem, de nem nekem fognak hinni, hanem a kedvenc tanulóknak. De, ha meglenne a hangjuk ahogy csúfolkodnak, leállítaná a bandát, mert jószívű egyébként. Csak ugye az a szitu áll fent, hogy egy 8-10 ember egy ellen akkor nyilván a többségnek hisznek. Nézegettm őket, de kamerások vannak javarészt az meg nekem nem jó, meg nem is kell. 10-40-ig vannak, és csak 90 percet vesznek fel, a suliba meg napközi miatt ugye időbe nem elég. Azt meg nem tudom megcsinálni, hogy kapcsolgatom, mert sokszor sok idő tellik el, mikor hozzám szólnak, és nem tudom kiszámítani mikor fognak megint bántani szavakkal. Meg, ha a felvétel folyamatos, nincs az, hogy persze, mert biztos azért szóltak be, mert előtte te is rosszat mondtál, hanem ott van a bizonyíték, csak úgy maguktól genyóznak.

Bocsi, hogy sokat írtam, de a sok gyökér miatt nem akarok messze járni és hajnali 4-kor kelni. Kikészülök.



2015. aug. 14. 18:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Inkább változtass magadon. A gyerekek túlzottan őszinték, de igazságosak. gondold végig, miért bántanak?
2015. aug. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Irigykednek a jó alakomra, hogy karcsú vagyok Ők meg kövérek. De érdekes, mert, ha kell valami segítség (Pl.: nem hoztak elég kaját, az elfelejtett házi,), hozzám fordulnak. Szóval sztem akkora görény nem lehetek. Na jó, melegelégeltem, hogy gonoszok, és nem segítettem senkinek az év végén már. Ha ilyenek akkor nem segítek nekik.

Pedig sose köptem be egyiket se, hogy a WC-ben cigiztek.

2015. aug. 14. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!