Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van olyan, kimondottan mATX...

Van olyan, kimondottan mATX ház, ami nem drága, nem randa, nem csenevész anyagú, minél kisebb, és mégse túl kicsi?

Figyelt kérdés
Általánosságban, kábé értendő minden jelző, tisztában vagyok vele, hogy itt inkább "közepesen rossz" kompromisszum lehet a cél (vagy nem sokkal jobb). Eltévedtem a házak káoszában, és nem követem a fejleményeket. A webshopok kínálatában épp erre, hogy max. mATX fér bele, nem lehet keresni. Mennyiség meg van rendesen. Ha esetleg akad köztünk házakban jártasabb, esetleg megrögzött mATX "erőltető", ossza meg tudásának ide vonatkozó részét, hadd terjedjen a jó szó! :D

2014. jún. 16. 23:11
 1/2 soccerway ***** válasza:
van, felmész kedvenc webshopod oldalára, számítógép ház-ár szerint rendezed és mehet a nézelődés, matx-es házak közül a szimpatikusat kiválasztod- kosár.
2014. jún. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 soccerway ***** válasza:
pl: [link]
2014. jún. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!