Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik laptopot válasszam?

Melyik laptopot válasszam?

Figyelt kérdés

Laptopot szertnék venni. Laikus felhasználó vagyok. A számítógépet az irodai programok futtatására, böngészésre, és filmnézésre szertném használni.

[link]


[link]


Mi a különbség? Az áron kívül.


2015. aug. 17. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyiket sem szabad megvenni, Fujitsu A512 van 105ért
2015. aug. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de odáig már eljutottam, hogy ezt a típust válasszam.
2015. aug. 17. 20:59
 3/6 anonim válasza:
42%
A drágább verzióban jobb videó kártya van. Szerintem egy 4 magos procival (ami abban a gépben van) simán megér ennyi pénzt. Én 3 éve a saját toshibámam 105-ért vettem 512-es videó kártyával és 2 magos procival. 100-ért egy ilyen gép bőven jó. Mire fogod használni?
2015. aug. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget! Én egyáltalán nem értek hozzá 

Böngészésre, az irodai programok futtatására és filmnézésre használnám.

2015. aug. 18. 11:25
 5/6 anonim válasza:
Használd egészséggel!
2015. aug. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Köszönöm, de odáig már eljutottam, hogy ezt a típust válasszam."

Egyik sem jó a rossz minősége, lassúsága, és nem megfelelő szervíze miatt, van, hogy több hónapok szervízel a Lenovo magyarországi szervíze egy laptopot, minden szempontból az egyik legrosszabb gépet vennéd meg

2015. aug. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!