Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A szamitogepem leall bootolas...

A szamitogepem leall bootolas kozben. Nem tudom mi baja, tegnap meg hasznaltam, azoza hozza sem ertem, ma bekapcsolnam es nem jo. Akkor all le, mikor a win7 betoltoje van, ugye kiirna hogy windows inditasa es vilagos lenne az a zaszlo. Megoldas?

Figyelt kérdés
A win7 betolto beadasa helyett all le.
2015. szept. 6. 14:22
 1/4 A kérdező kommentje:
Most peldaul csak a bejelentkerzo kepernyore atvaltaskor allt le
2015. szept. 6. 14:27
 2/4 anonim ***** válasza:

Sok hiba lehet.

Lehet, hogy a ringyóz dugta ki a zászlót. Akkor új telepítés.

Hardveres hibád is lehet. Első körben én a memóriát próbálgatnám.

Innen nem nagyon fogjuk megoldani a problémád szerintem, úgyhogy én a helyedben (ha nem vagy otthon a témában) eléültetnék egy hozzáértő ismerőst, vagy szervizbe leadnám.

2015. szept. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Telepiteskor vegigmegy a csik hogy windows is loading files, aztan leall. Csokkentett modban az alap fajlok betoltesekor leall.
2015. szept. 6. 22:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Feltételezem, hogy egy kipróbált windows telepítőről van szó. Ebben az esetben a hardvernél keresném a bajt.

A memória hiba esetén: ha több egység is van benne, akkor szedd ki az egyiket és úgy próbáld indítani, majd cseréld ki őket. Ha valamelyiknél hibázik, akkor megvan a ludas.

Lehet, hogy a vinyó rosszalkodik. Vagy le kellene futtatni egy checkdisk-et (chkdisk.exe a dos alapú futtatása) vagy ha tudsz keríteni egy másikat, ami biztos, hogy jó, akkor azt kellene belepróbálni egy telepítés erejéig.

Első nekifutásra ezekre gyanakodnéd, de közel sem biztos, hogy ez megoldja a problémád. Azért remélem közelebb vittelek a megoldáshoz.

2015. szept. 7. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!