Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Összeraktam egy számítógépet...

Összeraktam egy számítógépet játékokhoz, de sok játék sajnos akad rajta, miért van ez?

Figyelt kérdés

A gépem adatai:

VGA: AMD Radeon (TM) R7 360 Seria (OC kiadás)

Proci:AmD Fx(tm) Six-Core Processzor

RAM: Kingstone HyperX Fury 4*4 Gb 1866MHz

Alaplap: Asrock N68-GS4/USB3 FX

Táp:600Watt Zalman GS-II

Namost, azt tudom, hogy az alaplapon PCI-E 16x2.0 van nem pedig PCI-E 16x 3.0, a VGA-m hoz 3.0-ás kéne de ezek között csak sebességkülömbség van, ettöl függetlenül működik csak nemtom ez mennyit számít.

Vannak játékok amik jól futnak vannak amik nem. PL Resident Evil 6 fullon megy de a régebbi Prototype 2 minimumon is akad, és nemtudom miért PLS HELP!

De ezeken kívül is vanmég néhány.



2015. szept. 17. 23:24
 1/5 anonim ***** válasza:
128 bit talán kevés bizonyos játékokhoz. 256 a biztosabb.
2015. szept. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Namost, azt tudom, hogy az alaplapon PCI-E 16x2.0 van nem pedig PCI-E 16x 3.0, a VGA-m hoz 3.0-ás kéne de ezek között csak sebességkülömbség van, ettöl függetlenül működik csak nemtom ez mennyit számít. "

Gyakorlatilag semmi előnye PCI-E 16x 3.0nak

2015. szept. 18. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az ősszes Drivert telepítetted?

Pld.: AMD Driver Autodetect

2015. szept. 18. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen próbáltam már mindenféle drivert, ezt az autodetect-et pont nem, de kipróbálom, az az érdekes, hogy kipróbáltam egyik barátom VGA-jával is (NVdia GeForce GT620) és azzal működött minden,és az 64 bites és 1920*1080-as felbontású monitorom van de nembír csak 1600*1200-as felbontást de batátom kártyályával nincs gond itt se, de most nemhinném, hogy az R7-es VGA-val lenne gond, és azért gyanakszom az alaplapra, hogy nemlehet, hogy az kevés a VGA-nak, ilyen lehetséges? mert egy gyengébbel működött minden.
2015. szept. 18. 16:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Driver gond
2015. szept. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!