Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Help! Van egy LG G2 es mobilom...

Mazsíí Szabikaa kérdése:

Help! Van egy LG G2 es mobilom és van egy játék "DESTINIA" le töltőm és meg akarom nyitni de azt irja hogy sajnos le állt az alkalmazás . Mi lehet a gond? Vagy 30x le töltöttem meg ujra raktam .

Figyelt kérdés
2014. febr. 16. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
A játék netes!Szerintem ez!!Nekem sem megy néha néhány játék!keress ingyen wifi helyet!
2014. febr. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
4g s internet kapcsolattal sem megy. Meg itthon van egy 50mbs internet be kötve és azzal sem.Ismerősöm tabletján nincs net és még is megy.
2014. febr. 21. 11:08
 3/4 anonim válasza:
hello én szerintem azért van mert 4.0 androidon szépen fut, és a 4.2.2 már nem indul, bár remélhetőleg télleg csak noname gyártóban reménykedek mert énis belefutottam ebbe a hibába, és nagyon remélem hogy a mostani 4.2.1 es androidon futni fog, mert imádom a játékot és semmi pénzért nem cserélném le egy másik grafikai játékért ^^ 1 évig toltam miután tönkre ment a tabletem szóval remélem hogy most az új kütyümmel menni fog ^^
2014. júl. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
érdeklődnék hogy tudtok e megoldást a hibára mert énnekem se fut android 4.2.2 és örülnék ha valahogy meglehetne oldani a problémát mielöbbi válaszotokat előre is köszönöm!
2014. szept. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!