Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ma reggel klasszikus zene...

BRG Games kérdése:

Ma reggel klasszikus zene szólt, és a gépem nem volt bekapcsolva, sem a hangfal. Mi lehetrtz ez?

Figyelt kérdés
Szólt a klasszikus zene , gondolkoztam es akkor lattam meg a minihifit amit nem használok , es mellette ket genius hangfal. Egyik sem volt bedugva, de onnan jött a zene. Mi lehetett ez?

2015. okt. 20. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Szomszéd, utca. Teló. Ébresztő.
2015. okt. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Telefon kezembe volt, ebresztom nincs, habaaaar most jutott eszembe van egy nemetbol valo ora, ami egyben radio is , de nem jo a tekero amivel radio allomast tudsz valasztani. De szerinem nem az volt.
2015. okt. 20. 11:14
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Doktor úr,maga nem hallja a zenét? :)
2015. okt. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem először is nyugodj meg, hogy klasszikus zenét hallottál, és nem Vakbél Frankenstein és Segg Ede sertésnyúzó grindcore bandáját hallottad. Másodszor meg elmondhatnád részletesebben, hogy milyen zene szólt, és milyen hangosan. :D
2015. okt. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ooooh en nyugott vagyok :D hat ilyen hegedu feleseg szolt de halkan nagyon. Kb fel oran at keresztul szolt szoval igen erdekes volt. Egyedul voltam itthon, szoval csak en hallottam:/ Van egy oram ami radio is egyben de ki volt kapcsolva a radio. Szerintem az az ora fogott be valamit
2015. okt. 20. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!