Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Óbudai Polgármesteri hivatalba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óbudai Polgármesteri hivatalban (Fő téren) valakinek volt mostanában esküvője? Milyen árak vannak ha szeretnénk zenét, fotókat, stb? Szép a terem, ajánljátok? Anyakönyvvezetőt lehet választani, vagy aki aznap dolgozik?

Figyelt kérdés
Sok extrát nem szeretnénk, nem lesz sok ember, zenét szeretnénk csak, ha lehet fotókat, de még csak nézelődöm hol, milyen árak vannak, ahol lakom nagyon nem szép a házasságkötő, itt meg legalább ismerős vagyok.

2013. nov. 25. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


2012 nyarán volt ott az esküvőnk.


A terem szerintem szép. Ha küldesz egy e-mail címet este tudok képet küldeni.


Anyakönnyvvezetőt nem lehet választani, az "jut" aki be van osztva. Aki minket összeadott valamilyen Andrea nagyon szimpatikus és nagyon szép szerterást vezetett.


20.000 Ft volt a szertartás, a zene +6000, attól függetlenül, hogy hány zenét szeretnétek. A 20.000 Ft-ot csekken, a 6000-t helyben kellett fizetni. Mi CD-n vittük a zenét, de lehetett volna élőzenét is kérni ezért az árért. Nem ragaszkodnak a gyári CD-hez.


Nálunk még pezsgőzés és szülőköszöntés volt. A pezsgőt mi vittük, így azért nem kellett fizetni, 15 főig lehet pezsgőzni (annyi poharat tudnak biztosítani)


Fotózni a saját fotósunk fotózott, így azért sem kellett még helyben pluszban fizetni.


Lehet kérni verset és van lehetőség gyertyázásra is. Ezeknek nem tudom az árát, mert mi nem kértük.


Ha van még kérdésed keress nyugodtan.

2013. nov. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, képet azóta találtam neten, tényleg szép a terem:) Ti mennyivel előre foglaltatok időpontot?
2013. nov. 26. 07:20
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Júliusban volt az esküvőnk, akkor még 6 hónappal előre lehetett bejelentkezni. Valamikor október-november környékén beírtak minket ceruzásan. Így személyesen ráértünk előtte 3 hónappal bemenni.
2013. nov. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!