Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A laptopot ha ráteszem egy...

A laptopot ha ráteszem egy keményebb kötésű, vékony könyvre ami az alját teljesen kitölti az megfelelő egy rövid ideig amíg meg nem veszem a hűtőt?

Figyelt kérdés
Vagy inkább nem kellene kitöltse az alját egészen? Ha simán az asztalra teszem ugyanolyan "hatása" van mint a könyvnek?

2015. okt. 29. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
A legjobban akkor jársz, ha nem teszel alá semmit, hanem hagyod a szabad légáramlást.
2015. okt. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 piriiiii válasza:

Én sokáig a laptop-alj közepére tettem, hogy még stabilan tartsa az egész gépet, de ne érje a ventilátort és a kényes részeket. (azért filmeknél így is gyakran lekapcsolt...) Aztán egy tojástartó lapot raktam alá, olyan nagyobb kiszerelésűt, aminek teljesen egyezett a mérete a laptopéval.

Majd kitakaríttattam a gépet és azóta nem melegszik fel eszeveszetten.

2015. okt. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Dehát csak úgy nem tehetem az ölembe..úgy még annyira sem szellőzik mint egy könyvel(javíts ki ha tévedek,első laptop)
2015. okt. 29. 21:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha kellően merev az a könyv, és elég nagy ahhoz, hogy a laptop lábai felfeküdjenek rá, amik nem süppednek bele a borítóba, akkor használható. Gyakorlatilag ugyan az mintha asztalon lenne. Fontos, hogy a szellőző nyílásait ne takard el. Könyv helyett azért esetleg jobb egy rajztábla erre a célra, vagy pl. ikeában lehet kapni olyan laptop tartó "lapot" aminek a másik oldala párna, így könnyen ölbe tudod venni (BYLLAN Laptop support).
2015. okt. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezek közül egyik sem túl jó megoldás. A hűtő nélkül veszélyes használni, a túlmelegítés tönkreteheti a chipeket. Inkább amíg nincs hűtő, ne használd, csak ha nagyon muszáj.
2015. okt. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én úgy értelmeztem, hogy a kérdező laptop hűtő állványra gondolt. Ha mégis a gépből hiányzik a hűtés, akkor valóban ne használd.


#4

2015. okt. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Milyen hűtő? Külön laptophűtő állvány? Azokat nem érdemes megvenni, nekem kb. 4 hónap alatt kipurcant az enyém.

Akkor inkább takarítsd ki a géped.

2015. okt. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!