Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit csináljak, ha vékony a...

Mit csináljak, ha vékony a derekam, de túl rövid a felsőtestem?

Figyelt kérdés

Ha hosszabb, fenék alá érő, bő ruhát veszek föl, akkor kövérnek, laposnak látszom benne. Ha kiemelem a derekam, akkor aránytalanul nagynak tűnik a mellem, a csípőm (mintha félbe lennék vágva) és túl hosszúnak a lábaim.

Most akkor mit emeljek ki inkább: a derekam vagy a csípőm? Vehetek föl magassarkút, vagy az még jobban torzítana az összképen?


2015. aug. 28. 15:52
 1/4 anonim válasza:
Hát így kép nélkül a leírás alapján nehéz megmondani... Szerintem a magassarkút felejtsd el, mert attól optikailag még hosszabbnak fog tűnni a lábad :) és szerintem ha vékony lábaid vannak, nyugodtan vehetsz fel bő felsőket mert a lábadon és a kezeiden látszik h nem vagy kövér. Ha vastagabb combjaid vannak, inkább ne hordj ilyen pólókat. Remélem valamennyit tudtam segítteni :)
2015. aug. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

[link]

Ezen az ábrán a harmadik...

[link]

Ezen pedig az első típus vagyok.

171 cm a teljes magasságom, a derekam kb. 115 cm-nél van.

Az a baj, hogy nem olyan vékonyak a végtagjaim, mert homokóra alkat vagyok.

2015. aug. 30. 18:35
 3/4 anonim válasza:
Első válaszoló vagyok. Ez esetben szerintem a csipődre kellene fektetni a hangsúlyt. De a legfontosabb, hogy neked tetszen! :)
2015. szept. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
homokóra alkat vagy? nagy a melled? vékony a derekad? hosszúak a lábaid? na hagyd abba a panaszkodást szerintem, hordj azt, ami tetszik.
2015. okt. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!