Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 1 TB külső vincsi nem működik...

1 TB külső vincsi nem működik nálam, miért?

Figyelt kérdés
Itthon 3 gépen nem megy, de akitől venném nála működik. Mi van a gépeinkkel? Nem ismeri fel, csak cserélhető lemezként, és nem engedi formázni, particionálni. Segítség!
2010. márc. 18. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Felület USB? Milyen az oprendszered, és milyen az eladóé?


A gépeden jobb klikk a sajátgépen->kezelés->lemezkezelés mit lát belőle? Engedi törölni a partíciót?

2010. márc. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%

nem tom

de ha neked nem kell nekem odaadhatod:-)

2010. márc. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Felület USB? Az micsoda?

mindkettőnké XP, azzal nincs gond. Eszközkezelőben néztem, ott látja szépen meghajtóként, de sajátgépben (és total commanderbenis) csak cserélhető lemezként látja. próbáltam ilelsztőprogramot frissíteni, nem találj újat, eltávolítottam, hardvertkerestem, plug and play működött, de továbbra sem használható mint meghajtó.


és nem is enged semmilyen műveletet vele végezni.

2010. márc. 18. 19:44
 4/5 anonim ***** válasza:

USB= Universal Serial Bus

Tudod azért kérdeztem mert van SCSI csatoló felületű külső vinyó is! Azoknál több a hibalehetőség.


Így azért nehéz távgyógyítani, ha ott ülsz a gép előtt, és még a lemezkezelőt se vagy hajlandő megnyitni megnézni néhány alapvető dolgot, hanem inkább értetlenkedsz!

2010. márc. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Na, a kérdésem nem az USB-re vonatkozott, hanem arra hogy felületi? De mint sikerült rájönni, az sima USB. (azt hittem valami másik fajta USB, amiről még nem hallottam..)


Az a gond, hogy látja a vinyót, lemezkezelőben, mégsem enged dolgozni vele.

2010. márc. 21. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!