Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy Thosiba 200gb külső...

Van egy Thosiba 200gb külső vinyom és kattog hol működik hol nem mitől van ez?

Figyelt kérdés
Helló an egy Thosiba 200gb külső vinyom és kattog hol működik hol nem mitől van ez? De pl haverom gépén működik mindíg:(!
2011. aug. 23. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem jön át elég áram az usb-den és ezért nem működik mindig..nekem is ez van sajnos. nekem olyat csinál ,hogy egyszer csak elkezd csipogni és fél perc múlva lecsatlakoztatja magát a gépről ,nos ez elég kellemetlen pont másolás közben.
2011. aug. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Helló akkor mi a tehentő corsial 550w tápom van kb 1 hónapja vettem:( akkor mi a tehenő beállítás a gépbe vagy mi?
2011. aug. 24. 07:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy megoldódott-e már a problémád, de ha külső merevlemez akkor elvileg kaptál hozzá egy "Y" kábelt. Na akkor mind e kettőt dugd be a gépbe. Nekem szokta pl ha a gép elejébe dugom és csak az egyiket....
2011. aug. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
sajnos úgy se jó :( még ötlet?
2011. aug. 29. 11:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudok többet mondani :/ Vidd el egy szakemberhez (első voltam)
2011. aug. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!