Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A laptopunk nem kapcsol be,...

A laptopunk nem kapcsol be, nem világít semmi led rajta. Mi lehet a hiba? Többi lent.

Figyelt kérdés
Reggel bekapcsolt, filmet néztek rajta, kb 10 percre magára lett hagyva. Ez idő alatt leállt. Azóta nem kapcsol be, töltő led nem világít. Más led sem. Érdemes szerelőhöz vinni? Válaszokat köszönöm :)

2015. nov. 12. 10:19
 1/7 Tengor ***** válasza:

Kicsi rá az esély, hogy magától megjavul (mondjuk ha túlmelegedett, akkor lehet, hogy megfog).

Szóval vagy kitanulod a laptopjavítás mibenlétét v. szerelőhöz viszed, vagy berakod a szekrény mélyére, vagy eladod.

2015. nov. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Alaplapot ki kell cserélni, amiatt csinálja ezt. Velünk is előfordult már.
2015. nov. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ezt az enyém is megjátszotta...két napig se kép, se hang..gondoltam meghekkelték..

mivel baromi drága amerikai gép, nem adom könnyen..ezért egy tompított tűvel reseteltem..majd a bekapcsológombot addig tartottam nyomva, amíg feléledt..ez tizennyolc másodperc volt..

azóta megy mint a szél, adatvesztés sem volt..


tehát ne add fel, szerelőhöz meg pláne ne vidd, amíg ezeket a trükköket nem játszottad meg..

megtaláltam a gépkönyvet, az is azt írja, hogy ilyen esetben addig kell nyomni a begombot, amíg meg nem jelenik a logo..ez tizenakárhány másodperc...


járj szerencsével.

2015. nov. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Tengor ***** válasza:
#2, lottó számokat is meg tudod így jósolni? 1001 baja lehet a gépnek az alaplapon kívül.
2015. nov. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A halozati adapter halott, es a akku is ki van merulve (mivel nem toltotte az adapter).
2015. nov. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
hívd fel a szervízt, és megkérdezik be ekapcsol? világít-e? stb. úgyis rávágják h alaplap
2015. nov. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 D.O.81 ***** válasza:

Üdv!


Mibe fogadunk, hogy a töltő kábele van eltörve a laptop tápdugójának törésgátlójánál, vagy a töltő tápkábel kivezetésének törésgátlójánál?


Ez filléres hiba fél óra birkózással és egy pákával, meg némi ónnal orvosolható tápdugó oldalon, tápegység oldalon, durván másfél óra, mert a táp kíméletes kibugyizása kb. háromnegyed óra.


Üdv.

2015. nov. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!