Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Áram ellenőrzés, de mi volt ez?

Áram ellenőrzés, de mi volt ez?

Figyelt kérdés

Eddig volt egy ütem, ahogyan nézték az áramot, vagy leolvasták (valami ilyesmi). Egy családtagom mesélte ma, hogy jöttek valakik autóval, és egy férfi ellenőrizte az áramot, de még a padlásra is felment. Azt mondta, hogy mindent rendben talált. Fényképet is készített fent.

Ilyen még nem volt. Utána az autóban még ültek és papíroztak, majd elmentek.

Ez most mi volt, rutinellenőrzés, vagy.... kell aggódni, mert engem meglepően ért...

Köszönöm a válaszokat.



2015. nov. 12. 18:44
 1/9 dejko ***** válasza:
Semmi extra megnézték,hogy nem lopod az áramot!Minden rendben volt akkor semmi gond!
2015. nov. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2015. nov. 12. 18:54
 3/9 A kérdező kommentje:
Az aláírás meg szükséges ilyen esetben, igaz? Tehát akkor ez teljesen normális eljárás?
2015. nov. 12. 18:55
 4/9 anonim ***** válasza:
"Az aláírás meg szükséges ilyen esetben, igaz?" Miröl beszélsz?
2015. nov. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 dejko ***** válasza:
Manapság mindent alá írunk!! Teljesen normális annó mikor villanyóra cseréztem még ig számot is kellet kérnem!
2015. nov. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Alá kellett írni, hogy meg volt az ellenőrzés és minden rendben van.
2015. nov. 12. 19:04
 7/9 anonim ***** válasza:
ha nem azt irtad ala, hogy te vagy a hasfelmetszo, akkor ne izgulj :) manapsag mar fenykepezik is a villanyorákat, nálam a gps adatokat is beirták
2015. nov. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 dejko ***** válasza:
akkor minden ok,semmi dolgod nincs,nyugodtan alhatsz
2015. nov. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Itt a padláson is fényképezett. :D


Nagyon szépen köszönöm. Megnyugodtam. :))))


Köszönöm a segítségeket.

2015. nov. 12. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!