Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mennyire kell tartani a...

Naruto-Kunka kérdése:

Mennyire kell tartani a használt dolgoktól? Pl (telefon), mert a szüleim mindig azt mondták, h az ujj jobb, de ugye az jóval drágább.

Figyelt kérdés

2015. nov. 13. 21:43
 1/4 anonim válasza:
nem minden esetben kell újet venni. pl én használt biciklit kaptam és full jó. de használ elektronikai cuccot ne vegyél főleg ne elavultat. és ha már veszel akkor legyen meg összes pepirja stb.
2015. nov. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szolgáltatónál vagy megbízható boltban vett garanciális telefonnal semmi gond nem lehet. Kétszer vettem használt telefont, nem bántam meg.

De ma már nagyon olcsón lehet nagyon jó telefonokat kapni újonnan is, nem a 200 ezres agyonhype-olt cuccokat kell venni.

2015. nov. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Általában nem éri meg használt cuccot vásárolni. Főleg akkor nem ha tényleg használni akarod nap mint nap. Én például új autót vettem és nem bántam meg, 100000 km-ig kutyabaja sem volt, most 250000-ben van és jól bírja még. Ha akkor használtat vettem volna akár harmadannyiért mint az új ára már rég ki kellett volna cseréljem.
2015. nov. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Használt laptopok közül pl jók az üzleti céluak, persze csak megbízható helyről véve, garanciával
2015. nov. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!