Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egy gonosz kis vírus úgy...

Egy gonosz kis vírus úgy gondolta, hogy megszállja a gépem. Többi lent?

Figyelt kérdés

Egy zeneszerkesztőt töltöttem le, egy olyan oldalról ami elvileg veszélytelen. Aha, veszélytelen. Amint futtattam a programot 5 trójai telepedett rám aztán még 10 másik vírus. Elindítottam a vírusírtót, letöröltem őket.Minden rendben.Belépek a drága chrome-ba és valami más lett az alapértelmezett kereső. Beléptem a keresőmotorok kezelésébe.

A címe egy > jel. És egy fura kis jel van mellette amire ha odavezetem az egeret azt írja ki, hogy : Ezt a beállítást rendszergazdája lépteti életbe.


Nem tudom mit tegyek, a google-t szeretném alapértelmezettnek,de nem tudom átállítani.Valaki segítsen


2015. nov. 15. 10:08
 1/6 kaiu ***** válasza:
töröld le a crhome-t és telepísd ujra és töltsd le a malwer bytes anti-malwer-t vagy az avastot és bongésző takarítőt az avaston belül ha ezekböl egyiksem válik be makacs a vírus és még nem törölted le ja és igen töröld a zeneszerkesztőd és annak a létre hozott mappáit total commanderben vagy anélkül és a telepítőjét is ha ezek sem válnak be keress uj keresőt opera,mozail firefox stb... remélem segítettem és vigyázz :)
2015. nov. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget,de a zeneszerkesztőt mindenestül letöröltem, a malwarebytes-t használom ,de az sem tud semmit kezdeni vele. a chrome-ot letöröltem és újratelepítettem. Már 5-ször futtattam a víruskeresőt de semmi, megpróbálom az avasttal is :)
2015. nov. 15. 12:53
 3/6 A kérdező kommentje:
Még így se sikerült :/
2015. nov. 15. 13:06
 4/6 A kérdező kommentje:

kockáztattam és kerestem ezzel az új keresővel, aztán a keresők beállításainál megjelent egy új kereső.


Kereső neve: Поиск@Mail.Ru

Kulcsszó: firstsputnik.ru

Url: [link]


Hátha valakinek volt már dolga ezzel... szerintem ne keressetek rá..

2015. nov. 15. 13:21
 5/6 anonim válasza:

Navigálj ide: Számítógép -> Helyi lemez C: -> Windows -> System32. (Fenn a nézet fülön pipáld be a rejtett mappákat, hogy látszódjon a mappa, ami kell nekünk jelen esetben)

Itt a két Group-os mappát, (magyarán GroupPolicy és GroupPolicyUsers) töröld ki.


Ez fix. megoldás, nekem ezzel eltűnt az orosz kereső!

2016. jan. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!! Kipróbálom ^^
2016. febr. 15. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!