Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a szüleim?

Miért ilyenek a szüleim?

Figyelt kérdés

Az öcsémmel brutálisan kivételeznek. Mondok egy példát. Tegnap eljött az egyik barátja(kicsit beképzelt, de jófej). Ott beszélgettem vele. Valahogy szóba jött, hogy ő milyen kövér, én meg milyen vékony vagyok. Öcsém meg elkezdi, hogy azért, mert lány. Én mondtam neki, hogy befoghatod. Aztán bementek a szobájába, és ő szándékosan, és hangosan elkezdett beszélni arról, hogy milyen gyenge vagyok, meg milyen nőies. Én ezen felhúztam magam, bementem és ezt mondtam neki: "Kussolj már el, hülye gyerek! Mit képzelsz magadról, ki vagy?" Erre a válasza: "Dikk' a csi****, be van fa******, mindjárt felrúgom. Elkapott az ideg, és adtam neki egy bud spencer pofont. Elkezdett bőgni, befutott anyucihoz, és elmondott mindennek. (Hála istennek, a webkamerám felvette az egészet, ami történt.) Anyuci kijön, és mondja nekem: "Miért kell bántani a kisebbet?" Én erre: "Miért, mit mondott?" Erre ő:"Hogy megütötted minden ok nélkül" Erre én: "Szerinted én úgy ok nélkül ütögetek mindenkit? A webkamerám úgy is felvette az egészet, megmutassam?" Erre ő: "Az engem nem érdekel, szegény kicsit mindig te bántod. Nincs egy nyugodt perce. Miattad romlott le a tanulmányi átlaga." (Ezt a végen majd leírom, hogy miért.) Az én büntetésem: Elvette a laptopomat, nincs zsebpénz a héten. Az ő jutalma: Aludhat a barátjánál, és kapott egy ezrest. Az öcsém 11 éves. Ő anyuci pici fénye. Azért romlott le a tanulmányi átlaga, mert alig alszik(A hét 80%-át a haverjánál tölti), rengeteg energiaitalt iszik, a haverja szülei alig vannak otthon, szerintem isznak is. (Itthon is minden gond nélkül iszik). Itthon semmit sem segít. A muterom 56 éves.

Rólam:

16 éves fiú vagyok, házimunkába besegítek, gimnáziumba járok, az átlagom 4-es.

Ui: Ez minden napos eset. Még életemben nem láttam, hogy akár egy irgum-burgumot kapott volna.

Még egy Ui: Ha én nem lennék, akkor a gépük most nem működne. Én tartom karban, mint szoftverileg, mint hardverileg. Mondok egy példát. Épp most takarítom a D partíciójukat, mert tele van szemetelve. Öcsém mappájában volt kb. 11 vírus. Mindig valamilyen "hack" volt. Legtöbbször facebook "hack". Mikor ezt mondtam a muternek, azt mondta hogy: "Azért van tele vírussal, mert nem segítesz neki "hackelni"". Vagy valami ilyesmit mondott. Én gond nélkül fel tudnék törni egy facebook fiókot. De természetesen nem teszem, mert illegális.

Szerintetek mit tudok csinálni?



2013. jún. 29. 12:57
1 2
 1/12 Norandi ***** válasza:
75%
egyszerűen ne vegyél tudomást az öcsédről. Így a szüleid sem tudnak beléd kötni. Hidd el, idegesítőbb a számára, ha átnézel rajta. Nálunk is ez volt.
2013. jún. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Próbáltam ezt is. Ebből az lett, hogy kitalált valamit, hogy én ezt csináltam.
2013. jún. 29. 13:12
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Hűűű Te aztán egy szerény ember vagy!


Én a helyedben nem szólnék egyikhez sem egy hónapig ,a számítógépet formáznám vagy kimozdítanám a ramot ,hogy kékhalált kapjon amikor bekapcsolja.


Ne törődj velük, biztos a szerénységed miatt ilyen irígyek.

2013. jún. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ez a RAM-os dolog jó lehet. :D Ki is próbálom. :D Most meg üvöltözik, hogy kapcsoljam ki a gépemet. A gy*kérje, meg nem veszi észre, hogy a kicseszett gépüket takarítom hálózaton. Feltettem nekik egy játékot. És még egy köszönömet sem kapok. Pedig az egész család azon játsziik.
2013. jún. 29. 13:28
 5/12 anonim ***** válasza:
62%
Ne csináld meg a gépüket. Túlságosan könnyen beadod a derekad, ha érted.
2013. jún. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"Én gond nélkül fel tudnék törni egy facebook fiókot. De természetesen nem teszem, mert illegális."


Elnézést hogy ebbe kötök bele, de informatikusként tudom, hogy ez kamu duma. Facebook fiókot keylogger nélkül feltörni lehetetlen. Ha nem így lenne, és egy ilyen kezdő (már elnézést) simán fel tudná törni, akkor senki nem használná, mert nem lenne biztonságos.

2013. jún. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tudjátok mi? Azt csinálom, hogy kimozdítom a RAM-okat a helyükről, és mikor mondják, hogy csináljam meg, nem fogom. Majd kihívják a szerelőt, az megcsinálja, fizetnek neki sok pénzt, aztán én majd röhögök.
2013. jún. 29. 13:33
 8/12 A kérdező kommentje:
Attól, hogy 16 éves vagyok, érthetek az informatikához magas szinten. Én nem csak ilyen "sablon" dolgokat ismerek.
2013. jún. 29. 13:36
 9/12 anonim ***** válasza:

"Attól, hogy 16 éves vagyok, érthetek az informatikához magas szinten."


Ez lehetséges, nem is vontam kétségbe.

Profi hackerek sem tudnak csak úgy facebook profilokat feltörni. Esetleg keylogger, gyakori jelszavak kipróbálása, kamu emailek, weboldal átirányítás, gép irányításának átvétele, social engineering stb. segítségével.

De te otthonról egy számodra ismeretlen ember facebookját az életben nem fogod feltörni, ezt garantálom.

2013. jún. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A módszeremet inkább nem írom le, a biztonság kedvéért. Elég ha annyit mondok, hogy sok a figyelmetlen ember.
2013. jún. 29. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!