Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Létezik olyan vírus ami...

Létezik olyan vírus ami angolul fura mély gonosz hangon mond valamit a háttérben?

Figyelt kérdés
kétszer is a ma éjjel folyamán előfordult az egyikben tovább beszélt de nemértettem semmit a másikban annyit mondott " you are s... " valami s betüs szót valami smart vagy hasonlót. ADBlockom aktiv semmi reklámok nemugrálnak fel. és semmi másam nemvolt megnyitva csak 9gag.com illetve egy poszt ahol a kommenteket olvastam. illetve a world of warctaft LENÉMÍTVA . elég para ez így hogy nemtudom honnan jött a hang és miért. utána jártam neten de se a játékbol nemjöhetett se 9gagon nemtapasztalt senki hasonlót:S

2015. ápr. 1. 01:48
 1/10 A kérdező kommentje:
az előbb ilyen robot hangon hadart... kész végem igy nem merek semmit csinálni már a gépen :S
2015. ápr. 1. 01:57
 2/10 anonim ***** válasza:
Kéretik áttenni az Ezotéria rovatba.
2015. ápr. 1. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
semmi köze az ezotériához te értetlen
2015. ápr. 1. 11:57
 4/10 noresz97 válasza:

Lehet beszorult valaki a gépedbe. :D

De viccet félre téve nekem most leszedet egy trójai vírust mert a games for windows live ot nem a hivatalos oldalról töltöttem le.

Töltsd le az avast! ot nekem az folyton blokkolja a trójait csak nem tom, hogy jó az, hogy csak blokkolja mert már kitöröltem egy párszor de még mindig jelzi az avast.(Mindig vissza kúszik és nem tom, hogy hogyan lehet véglegesen kitörölni valami evo-gen nevű takony vírus) Rohadna ki a tüdeje amíg fíreg ilyen vírusokat kreál.

2015. ápr. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 noresz97 válasza:
amelyik*
2015. ápr. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
és lehetséges,hogy egy trójai virus hangfájlokat játszon le egy hátterben futó programon amit nemjelez a feladatkezelő ?
2015. ápr. 1. 16:00
 7/10 anonim ***** válasza:

Kb 3 sor megírni egy programot ami lejátszik egy hangfájlt. Innentől már csak azt kell megoldani hogy távolról vezérelhető legyen. Simán lehet vírus, vagy prank progi.

..

.

.

Vagy egyáltalán nem vírus, és az Odaát nincs is annyira odaát. :3

2015. ápr. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A microsoft Security Essentials programmal nézdd át a gépet. Ha ez talál valamit, akkor válaszd ki, hogy távolítsa el azt a Trójait. Ha nem talál semmit, akkor próbáld meg újratelepítteni a gépet, úgy, hogy leformázod azt a par
2015. ápr. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bocsi az előbb véletlenül rámentem a válasz küdése opcíóra, és nem fejeztem be a mondatot.

Tehát ott tartottam, hogy próbáld meg újratelepíteni a gépet úgy, hogy azt a partíciót amelyiken az operációs rendszer található azt, leformázod a telepítőből, és feltelepíted rá az operációs rendszert.

2015. ápr. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Már visszajeleztek páran és utólag kiderült egy árplis elsei "tréfa" volt hát jót nevettem. volt aki tényleg újra rakta a rendszert
2015. ápr. 3. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!