Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 1 forintos blokk lehetséges...

1 forintos blokk lehetséges egy kapszulás kávégéphez garancia?

Figyelt kérdés

Ajándékba kaptuk, de eladom, mert nekem is van, de most néztem át mielőtt jön a vevő, hogy mi van. Egy ABC-s blokk van meg egy jótállási papír. Plusz vmiért 10 doboz kapszula papírja csatolva. Ez így jó?


Áfás számlaként a nevemre kiállítva. Mondván így nem lehet gondom. Csak hát én meg el akarom adni, így adnám az egészet, de a lényeg, hogy így jó?


2015. nov. 18. 08:02
 1/1 anonim válasza:
Ha CBA-tól van a blokk akkor nyugi, igen. A hónap elején a CBA dolgozoknak a Tchibo gépekre volt akció. "Fizetés kiegészítés" címén olcsón vehettek gépet, de ha belegondolsz a Tchibo kapott ingyen kapszulavásárlókat. Hisz a gép miatt azt fogod venni és napi 1 kávét tuti az Ő kávéjukból iszol mostantól. Mi is vehettünk volna a férjemmel, de a fenti okokból nem vettünk, mert akkor kötve lenne mit ihatunk. Amúgy hívd fel akitől kaptad, hisz neki tuti elmondták mikor vette. Egy biztos, hogy a legolcsóbb gép a Tchibo oldalán akciósan is kb 20.000Ft, tehát érdemes átgondolni, hogy vesz-e az ember.
2015. nov. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!