Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Arduino mellé milyen modulokat...

Arduino mellé milyen modulokat, alkatrészeket érdemes rendelni?

Figyelt kérdés

Igazából konkrét projektem nincs vele kapcsolatban, csak szeretnék majd kisérletezgetni vele. Jelenleg maga az eszköz, 20×4-es kijelzőn, relén (modul formájában), jumper kábelen, breadbordon, pár leden, eselteg led szalagon, tranzisztoron gonolkodom.

Abban kéne segítség, hogy utóbbiból, meg úgy egyéb alkatrészekből milyet vegyek, hogy ne keljen egyfolytában utánrendelni. Kezdőkészleten gondolkodtam, de túl sok benne az olyan dolog, amit úgysem fogok használni :D

Tehát melyek azok az alkatrészek amiket érdemes rendelni, mert úgyis minden 2. dologhoz kellenek?

Előreláthatólag e-bayről lesz rendelve.


2015. dec. 3. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Forrasztopaka, on, onleszivo, zsugorkabel, marek csipesz, nehanyfele tapegyseg(5-12-20V), motorvezerlo, leptetomotor, ellenallas-keszlet, nehany kondenzator.

Eddig fejbol ezek kellettek.


Ebayrol nem biztos hogy vennek Arduino-klont, nem mind megbizhato. (Vagy akkor 5-ot, legyen csere.)

2015. dec. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

breadbord miatt nem szükséges az elején forrasztáshoz cucc, de egy-két hét után már kelleni fog.

Érdemes nagytételben venni a cuccokat(tranzisztor, ellenállás, kondenzátor, kábel, led, gomb, switch stb.) százasával, ezresével

2015. dec. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha nem ebayről, akkor honnan lenne érdemes vásárolni?
2015. dec. 4. 15:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is most kérdeztem meg a magyar arduino csoportban, hogy nekik milyen tapasztalataik vannak a kínaiakkal. A legtöbbnek jó volt, volt egy akinek levált a forrasztás de ennyi
2015. dec. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Itt van egy csomó projekt, amit Arduinoval lehet csinálni

2015. dec. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!