Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » GTX 980 Ti konfig help....

GTX 980 Ti konfig help. +milyen alkatrészeket érdemes használtan venni?

Figyelt kérdés
sziasztok egy konfigot szeretnék összerakni de minél olcsóbb legyen. én csináltam egy konfigot videókártya nélkül 148 ezer forint lett ha tudtok akkor kérlek olcsóbbat rakjatok össze lehetőleg minél olcsóbbat GAMER vagyok. ja és Milyen alkatrészeket érdemes használtan megvenni? mert azokat használtan szerezném be.És mellé lehetőleg egy 27 colos full hd monitort köszi a segítséget.

2015. okt. 9. 12:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Használtan gépházat, RAM-ot probléma nélkül be lehet szerezni. Az előzőt azért, mert az gyakorlatilag nem hibásodhat meg, az utóbbit azért, mert lifetime garancia van rajta és biztos nem buksz rajta. Más alkatrésznél pedig csak az ártól függ, hogy érdemes-e megvenni.


Full HD-re 980 Ti videokártya felesleges.

2015. okt. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Fontos, hogy ha te csak játékra használod (tehát nem videószerkesztésre, renderelésre, stb.), akkor még véletlenül se vegyél i7-est, mert NULLA pluszt nyújt játékokban.
2015. okt. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
azt tudom és az elsőnek üzenem elsőnek egy fullhd monitorral kezdek és tervezek egy 4ksat meg egy 144Hz-eset
2015. okt. 9. 15:36
 4/18 anonim ***** válasza:
144Hz monitor mellé viszont kell i7...
2015. okt. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
miért kéne?i7 nem gamerkedésre való inkább youtubereknek meg ilyen videószerkesztőknek kell
2015. okt. 9. 18:50
 6/18 anonim ***** válasza:
Oké, majd küldd el privátba a videót, amin látszik, hogy 4K-s monitoron MGS:V közben stabil 144 fps-ed van egy i5-ös procival.
2015. okt. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
öööö értek én ehhez és azért írtam ki ezt a kérdést hogy hátha valaki tud jobbat. na de 4k-n nem fogok 144fps-el játszani 1 gtx 980 ti-al és nincsen 4k-s 144Hz-es monitor vagy ha van kérlek linkelj be eggyet mert én nem tudok olyanról
2015. okt. 9. 19:47
 8/18 anonim ***** válasza:

Előző, látom te aztán rohadtul nem értesz ahhoz, amiről beszélsz :D


[link]


[link]


https://www.youtube.com/watch?v=KzpYOHuSfaM


Egy i7-es, amely azonos teljesítményű egy i5-el, kb. 30-40 000 forinttal drágább. Csupán annyi a különbség, hogy az i7 procikban van hyper threading, míg az i5 procikból ez hiányzik. A hyper threading pedig játékokban semmit nem ér.

2015. okt. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ráadásul még nagyobb vicc, hogy az MGSV egyébként 60FPS-re van lockolva. Feloldható bár, de akkor a játék fizikája elég érdekes lesz.
2015. okt. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Üzenem annak, aki szerint az i7 nem nyújt pluszt játékok alatt, hogy:


LEÜLHETSZ, EGGYES!!!!


Kérdezőnek meg, egy GAMER gépet nem úgy kell összeállítani, hogy az egyik legdrágább VGA-t kiválasztod a többire meg amennyi marad.


A VGA a leggyorsabban avuló alkatrész, pont abból nem kell a legdrágábbat megvenni, inkább időnként cserélni. (eladod, kipótolod és megint veszel egy jó kártyát)


itechshop oldalon elég olcsó a skylake, bár csak cégek vehetnek, ebben tudok segíteni, ha kell.


MSI Z170-A GAMING PRO

i7-6700K + Arctic I32

2x8gb Corsair 2400 CL14 DDR4

HyperX Fury SSD 120gb

WD ezex blue 1Tb

Gigabyte R9 390 8gb GAMING


Ez eddig kb. 325E.


2 kártyás rendszer ha érdekel, akkor EVGA NEX750G táp 30E. Még egy ilyen videókártyával jó gép lesz 4K-ra is.


Háznak én ezt venném: (bluechip oldalon 35E)


Silverstone Raven RV-05 WB-window

2015. okt. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!