Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szeretnék leszokni a cigiről,...

Szeretnék leszokni a cigiről, e-cigivel sikerülne a leszokás?

Figyelt kérdés

2015. dec. 19. 15:05
 1/3 |Orfeusz| ***** válasza:
Ha a leszokás nem is garantált, az e-cigi nem káros (vagyis nem károsabb mint a legtöbb általunk fogyasztott dolog) plusz nem is irritáló senkinek, mindenképp érdemes kipróbálnod. Én több e-cigis leszokásról hallottam, mint aki csak úgy befejezte volna.
2015. dec. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hagyd a p*csába az e-cigit. Te még nem akarsz leszokni, mert keresed a módot, hogy hogyan juthatnál más módon hozzá a nikotinhoz. Döntsd el hogy mától nem szívsz, és szokj le. Én is így szoktam le, hajrá ;)
2015. dec. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
E-cigivel esetek nagyrészében olyanok is átváltanak rá, akik nem is akarnak. Én is így voltam vele bő 3 évvel ezelőtt. Viccből kipróbáltam egyik haveromét, aztán vettem egy készüléket (egyből mod-ot (innokin coolfire2) egy iclean30s kazánnal), aztán azon vettem észre magam, hogy 1 hét alatt már csak elektromossal pöfékeltem (napi 2 doboz után). Aztán jöttek a komolyabb készülékek meg kazánok...
2015. dec. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!