Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Van itthon egy régebbi fagyasz...

Egyembör kérdése:

Van itthon egy régebbi fagyasztó szekrény, müködik csak nem akar lekapcsolni folyamatosan hűt, hogyan birnám házilag megjavitani? És mibaja lehet? Oda szeretném ajándékozni egy állatmenhelynek ha sikerülne megcsinálni mert nálam csak a helyet fogja.

Figyelt kérdés

2014. júl. 17. 09:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Házilag szerintemsehogyan sem. Általában akko rhűt folyamatosan, ha elszökött a gáz egy része, és nem éri el az alsó hőfokot. Ilyenkor megy folyamatosa, közben a fagyasztórész lefagy. Alőjel: a hűtőcsövek hódarásak, nem jegesek. A legritkább esteben megy folyamatosan kapcsoló hiba miatt, ezt én is megszívtam, mert javítgattam tök feleslegesen, azután motorcsere lett (Na ez a másik ok, sajnos.) 32 ezerbe került.
2014. júl. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez alapbol fagyasztó szekrény
2014. júl. 18. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!