Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » SSOOSS Szerintetek, ha kisváro...

SSOOSS Szerintetek, ha kisvároson belül jön ki a TV szerelő, akkor is jogos a 3000 Ft kiszállási díj?

Figyelt kérdés
Még nem érkezett ide, de szerintem szemétség, mert ....mert az és kész, pkusz a szerelési díj, vagy megmondja, dobjam ki. Tehát, nem vidékről jön, uabban a városkában lakik, ahol én

#KISZÁLLÁSIDÍJ
2015. dec. 21. 09:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenhol így van, ha nem tettszik ne hívd ki.. Nekem 5ezerbe fájt, higy kijött megnézte a mosógépet, és azt mondta, hogy jobban járok ha veszek újat.
2015. dec. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És attól, hogy ugyanabban a városban lakik, nincs benzinköltsége és nem foglalod az idejét?
2015. dec. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Gugu Gabor ***** válasza:
Ha a szomszédba lakna egyetértenék veled, egyébként ugyis megy a munka ideje, fogyasztja a benzint, kopik az autó...
2015. dec. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
rendben, megértettem, és kösz a válaszokat...remélem, nem tv szerelők írták.....mindenesetre, akkor benyelem a 3ezret. szép új világ
2015. dec. 21. 09:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, te bemész a munkahelyedre ingyen dolgozni?... Na ugye...
2015. dec. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Na, ezt nem értem... Miért, te azt gondoltad, ingyen vártam volna, hogy szerelje meg a tv??!

Hát, bizony, hogy nem ingyen járok a munkahelyemre, hanem kifizetem a benzint, városon belül, vagy koptatom a lábamat, amit max, protézissel lehet kicserélni, de azért is én fizetnék. Értelmetlen felvetés bosszant.....oksi. kérjenek el távolság függően pl. 1000 Ft-t, de inkább nem szólok semmit, hisz van, aki 5000Ft-ot fizetett a látogatásért..hagyjuk

2015. dec. 21. 10:08
 7/7 A kérdező kommentje:

NAGYON RENDES SZERELŐ ÉRKEZETT MEG!!! :) 1ezer FT.ot kért. A TV, nem jó, vmi kódot kér, nem éri meg szervizelni.

Tehát, igazán rendes volt. Üdv, az ilyen embereknek

2015. dec. 21. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!