Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Érdekelne a véleményetek....

Érdekelne a véleményetek. Adva van egy lakótelepi egycsöves radiátor. A szelepnél ömleni kezdett a víz, amikor leállt a fűtés a meleg miatt. Szerelő jött. A kiszállási díj oké, jogos. De egy kóccal való betekerésért jogos 8 000 Ft-ot elkérnie?

Figyelt kérdés
2010. márc. 19. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem apám vízvezeték szerelő. Egy 5 perces munkáért 8000???? Szétrugdosnák ha ennyit kérne, szerintem. Igaz még csak 'kispista' vagyok de biztosan beolvasnák ennek a szerelőnek!
2010. márc. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak viszonyításnak: Én 4000 ft kiszállási dijat kérek ami magában foglal fél ora munkát is. Útánna meg 2000Ft/ ora. Tehát én a tömités javítását nálad 4000 ft-ért végeztem volna el.
2010. márc. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

A lányom futott bele ebbe a "baráti" ajánlásba.

Természetesen , ha hozzáértő kell valamihez, jogos a fizetség. De durvának éreztem ezt az összeget. Így járt.

2010. márc. 19. 19:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Nos az a helyzet,hogy annak a 8000 nek kb 30% a a szerelőé a többi a cégé ahonnan jött.Talán még kap 7-800Ft benzinpénzt.

Amúgy meg ha telefonon rendeled a munkát,akkor azt is megmondják kb mennyibe fog kerülni.Minden javításnak van 1 bizonyos tol-ig összege.

Kihívsz burkolót 4 csempe felragasztására,több lesz mint 1 nm.felrakása.

WC tartály csere md:8000

Csaptelep "-" 7500

WC csésze "_" 14500 csak pár példa.(ez nettó ár)anyag nélkül.

2010. márc. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!