Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van egy elaf elektromos...

Van egy elaf elektromos cigarettam es 17,8 watton is alig fujok ki fustot mitol lehet ez? Lehet hogy szobaba vagyok az a baj?

Figyelt kérdés
2016. jan. 3. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen porlasztó van rajta? Nincs égett íze? Mekkora ellenállású a porlasztó? Milyen huzal van beletekerve?

Sok minden miatt lehet, lehet hogy csak nincs folyadék utánpótlás, lehet hogy selejtes a porlasztóban a cserélhető fej(ha olyan), lehet hogy nagyon le van merülve az akksi, millió dolog lehet, részletezd!

2016. jan. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ugyan ugy elaf porlaszto de megtoltom liquiddel es visszarakom es amikor szivom kicsi mennyisegu liquid jon fel es alig fujok ki fustot
2016. jan. 4. 17:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Égett íze van? Küldd el a linket ahonnan rendelted!

Egyébként ezeknek első használatkor át kell ázni, nem lehet azonnal szívni, kell neki egy negyed óra, vagy pár izmos beleszívás. Én amúgy megpróbálnám másik porlasztófejjel, lehet hogy ez gyári hibás. Pontosan hány ohm-os a porlasztófej ami benne van? Milyen anyagból van a tekerés?(kanthal, nikkel, SS, titán)

2016. jan. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom lehet akkor a porlaszto hibas oszinten szolva nem tudom hany ohmos :/
2016. jan. 10. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!