Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nem tudom bekapcsolni a...

Nem tudom bekapcsolni a bluetooth headset-emet. Szerintetek vigyem garanciálisan vissza?

Figyelt kérdés
Kb 1 hónapos a 'BH-103'-as stereo bluetooth headset-em.. nem rég voltam kinnt vele futni és jelezte hogy le fog merülni.. oké.. hazaértem és felraktam a töltőre, megjelent a piros, töltést jelző fény... bekapcsoltam hogy töltés közben tudjak zenét hallgatni csak hogy eltűnt a fény és nem kapcsolódott be.. azóta sem tudom bekapcsolni.. lehet hogy gyári hiba?
2010. márc. 25. 19:49
 1/3 anonim válasza:
lehet gyári hibás ,vidd vissza gariban meg kell ,hogy nézzék.am.nekem is nokia van, szokott bohóckodni az is de eddig mindig életre kelt
2010. márc. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

.



Nem gyári hiba, a te hibád. Én is beleszaladtam már. Ha merül az akku, van egy alsó határ, ahol kikapcsol a készülék, hogy ne vigye mélykisütésbe. A töltés meg az alatt nem indul be. Nálad az történt, hogy amikor töltőn van, akkor nem figyeli a kisütési limitet. Bekapcsoltad, de az akkufesz lement az alá, ahonnan elekzdheti tölteni. Ugyanis a töltéshez is van egy limit. Ha visszaviszed, ezt ne mondd el, csak annyit, hogy nem tudod, mi baja, reggelre ilyen volt és kész.

Nekem már nem garanciás, és ebből az állapotból ki tudom hozni ha szétkapom, és az akkura rátöltök egy kicsit. Aztán magától is megy. Ugyanezt a paradoxont már mobilnál is láttam, de ott egyszerűbb az akkut elérni.

Akkor fordul elő leginkább, ha lemerülve áll hosszú ideig. A töltésvezérlő meg védve van az ellen is, ha az akku fesz, túl alacsony, hogy hibás akkut ne töltsön.

Szóval nem gond, ha visszaviszed, ők se fogják tudni mi lehet a baja. :)



.

2010. márc. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ezt tettem xP adtak egy újat :P köszönöm a segítséget :)
2010. márc. 26. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!