Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem párzik a bluetooth...

Miért nem párzik a bluetooth headset a telefonnal?

Figyelt kérdés

hello!

vettem az emberemnek egy nokia bh 216-os headsetet. hazahoztam, feltöltöttem, gondoltam kipróbálom a defymen. működött is szépen, rendesen, ahogy az elvárható.


hazajött a ház ura, kezébe nyomtam nagy örömmel, hogy végre az autóban is tudjon legálisan telefonálni.

neki Nokia N8-as készüléke van, gondoltam azért illene együttműködnie két Nokia kütyünek. de nem!

akárhogy próbáltuk pároztatni, nem ment. már arra is gondoltam, hogy ez ilyen monogám darab, amelyik teló először felavatta, ahhoz fog ragaszkodni...

valóban, defyvel azóta is nagy szerelemben élnek, ha összekapcsolom őket, a Nokiának meg nem hajlandó beadni a derekát.


szerintetek mi lehet hiba?


2011. nov. 3. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
A Ház ura hazament? Jujj, te pedig egy cseléd vagy, mint anno Isaura? Az N8 tulajdonosa pedig Leonsio? Durrrva!!!
2011. nov. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tuti mindkettő hím, azért nem párzanak =D
2011. nov. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
valami érdemi válasz esetleg? a humor kategória egy kicsit lejjebb található.
2011. nov. 3. 16:34
 4/6 anonim ***** válasza:
66%-os: Jó poén volt, megnevettettél :-)
2011. nov. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ellenőrizd, hogy a telefonon a bluetooth bekapcsolása után a telefon látható, ha nem az akkor tedd azzá
2011. nov. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a bluetooth headsetet kikell ütni bizonyára van rajta egy gomb amit hosszan kell nyomni h. elfelejtse első szerelmét de használati útmutatót nem adtak cshajeee???????!!!!!!
2011. nov. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!