Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Kicseréltem a villanykapcsolót...

Kicseréltem a villanykapcsolót és ha fel van kapcsolva, ha le van kapcsolva, csak villog a lámpa! Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Testvéremnek vásároltam egy RSLW2 rádiójel vezérlésű kapcsolót a szobájába. Vettem hozzá illő távirányítót is. Viszont amikor bekötöttem, csak villog és villog, mint egy stroboszkóp. Utána minden bekötési verziót megpróbáltam, amit lehetett, de az eredmény ugyan az. Én csinálok valamit rosszul, vagy lehetséges, hogy alapból rossz a kapcsoló?

2016. jan. 6. 22:17
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]


A rajz szerint 3 szalon kell bekotni. Egyik a NULL ami jo a halozatbol es megy az egohoz, a masodik jobboldalt a fazis, kozepen jobbra pedig a variator kimenet az egore.


Nalad hany szal van a falban a kapcsolonal? Valoszinuleg 2 ? Akkor nem fog mukodni, kell meg egy drot a tablobol vagy a dozisbol.

2016. jan. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!