Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A DIGINET-et meg lehet osztani...

A DIGINET-et meg lehet osztani egy átlag wi-fi routerrel?

Figyelt kérdés
Hallottam,hogy nem lehet csak úgy megosztani,mint a mostani T betüs kábelnetemet...igaz?
2010. márc. 26. 11:33
 1/8 anonim válasza:
Helyi hálózathoz alkalmas routert kel beszerezni hozzá. A T-betűsével nekünk sem ment.
2010. márc. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Telefonos segítséget kaptunk egyébként tőlük.
2010. márc. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szóval,miféle az a router? mert ugye nekünk van a kábelnetes modem,abba beledugtam hálókábellel a wi-fi routert és igy használjuk két laptopon....kicsit részletezhetnétek nekem!
2010. márc. 28. 16:04
 4/8 anonim ***** válasza:
modembe kábel be, modemből a routerbe, routerből gépbe
2010. márc. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
diginetnél van modem?
2010. márc. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Minden netnél van modem.
2010. márc. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Na igen,Természetesen tudom,hogy lehet megosztani egy internetet,viszont sokan mondták,hogy a digihez valami más kell,szükséges hozzá fix ip meg mmár nem tudom mi még,én meg,mivel nem próbáltam még,nemtudom,és nem akarok másfajta routert venni,mert ez is drága volt (Linksys WRT54G2)

Köszi az eddigi válaszokat!

2010. márc. 30. 13:07
 8/8 anonim válasza:

A diginethez nem kell router, úgy mint a T-s nethez, csak a vezetéket hozzák be. Mert helyi hálózatként működik, legalábbis nálunk a társasházban. És így másképp lehet megosztani is, LAN-os router kell. De ha felhívod őket, segítenek.


Alkalmas a digis internet megosztásához pl: TP-LINK TL-WR340GD.

2010. márc. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!