Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik tabletet ajánlanátok...

Melyik tabletet ajánlanátok max 60k-ig filmezésre?

Figyelt kérdés

Sokat használom az autót és van amikor sokat is kell várakoznom. Eddig telefonon néztem filmeket (galaxy s4) a gps tartón de egy kicsit kicsinek találom. Tabletet szeretnék venni de csak és kizárólag filmezésre. Nem érdekel se a kamerája se hány magos proci van benne. Egyes egyedül az számít, hogy

- jó képátlója legyen (legalább 9col),

- jó képaránya legyen, tehát hosszított legyen ne négyzet alakú, hogy kevesebb fekete csík jelenjen meg alul meg felül,

- jó felbontása legyen (legalább 1280x800)


Én eddig két versenyzőt találtam de ha van jobb alternatívátok akkor annak nagyon örülnék!


[link]


[link]



2016. febr. 4. 00:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Chuwi Hi10 Gearbestről. 30k körül van fullhd képernyő 10", 16:9 képarány (amit keresel :D)
2016. febr. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Erre nagyjából az összes táblagép képes, innentől kezdve leginkább a minőség és a megbízhatóság a kérdés.


A fentiek közül az ASUS-t választanám a frissebb android, és a dupla akkora tárhely miatt. Bár amikor szerencsém volt hozzá, a fényerejével nem voltam megelégedve, de ez szubjektív.


Szóbajöhet még valamelyik lenovo is, pl

[link]


Mivel hardveresen a filmek lejátszását mindegyik tudja, legegyszerűbb ha elmész valamelyik nagyobb áruházba, és megtapizod a jelölteket. Amelyik szimpatikus, az vedd meg.

Azért a noname tableteket kerüld. ;)

2016. febr. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!