Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen laptop lenne a tökéletes?

Milyen laptop lenne a tökéletes?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és idén érettségizek. Ballagásomra laptopot fogok kapni a szüleimtől, de nem tudom, hogy milyen lenne a tökéletes. Az árlimit 150000Ft és ha már ez a lehetőség, hogy kapok, nem szeretném, hogy kidobott pénz legyen. A boltba meg attól félek, hogy a minőségtől függetlenül valami drágábbra beszélnének rá. Szóval vlaami hozzáértő ember segítségére lenne szükségem :)Ja, és elsősorban tanulásra használnám! :) előre is köszönöm a válaszokat!
2016. febr. 21. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:

A legjobbak a Lenovok.

[link]

2016. febr. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2016. febr. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ment a zöld, köszi szépen..még valami érvelés jó lenne, azok a "szakszavak" sajna nem sokat mondanak :D na meg ezek közül választani...amgy a lenovot néztem, hogy jó árban vannak, csak nem tudom igazán a minőségét..de ezek szerint jó?
2016. febr. 21. 15:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Általában két gyártó közül érdemes választani, Lenovo és Dell. Hogy aztán neked melyik tetszik, azt te döntöd el. Nekem itt van ez a két és fél éves Lenovo, még nem látta szerelő, nem volt rá szüksége.
2016. febr. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2016. febr. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm szépen mindenkinek! :)
2016. febr. 23. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!