Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használt Iphone 4s 16gb...

Bulla István kérdése:

Használt Iphone 4s 16gb fekete, független 110ezerér, ma fogtam a kezemben tök szép, és tökéletes, szerintetek? Megéri? Csak azért hezitálok mert épp eladom a laptopomat ennyiért de ha veszek telót akk nem lesz laptop. :S

Figyelt kérdés
Ti mit tennétek?, bár van asztali sz. gépem csak tesómmal együtt használnánk akkor..

2012. jún. 6. 12:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ennyiért bőven megéri, de tényleg vizsgáld meg előtte.
2012. jún. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem rossz ár. De én nem áldoznám be miatta a laptopom, szerintem az többet ér. Szifonnál elmúlik az újdonság varázsa 1 hét alatt
2012. jún. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én sem áldoznám be érte a lapit... Megéri az árát a telcsi de egy hét után már ráunnál és hidd el visszasírnád a laptopot :)
2012. jún. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ennyit megér, de a laptoppal szemben már nem.
2012. jún. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egy újért adnék maximum 70e Ft-ot, egy használt 50-et sem ér!
2012. jún. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
utolsó, látom neked sincs semmi értékérzeted. amúgy 110ért kicsit keveslem az árát, ismerőstől vennéd? mindenféleképpen írjatok adás-vételit letiltás elleni garanciával. nekem i4-em van, és mellett egy samsung netbook-om, erős akkuval, és nekem is már többször jött jól, hogyha olyan helyre mentem, ahol nem tudtam a telefont feltölteni, akkor segített a töltésben. Másra nem is nagyon használom, gondolom a laptopod kicsit többet tud, de én is annak idején azért váltottam netbook-ra, mert az erős laptopom nem használtam ki. Én azt mondom, szerintem eladhatod, ha sokmindenre nem használod.
2012. jún. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

utolsó, nem kértem kommentet. véleményt írtam róla.

amúgy mindenki annyit ad érte, amennyit számára megér! Nekem ennyit, ha nem kapok ennyiért, akkor nem lesz ilyenem. ennyire egyszerű. de nem is bánkódok miatta az biztos!

2012. jún. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ép ésszel nézett valós értékre tényleg nem ér többet 70-nél. De az Apple cuccok árát figyelembe véve jó ár érte a 110.
2012. jún. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, a laptopot eladom de ujat veszek helyette, telót meg majd később :)
2012. jún. 7. 07:46
 10/12 A kérdező kommentje:

na eladtam a laptopot 110ér, és veszek egy Asus k53e sx1379D -t

nvidia Geforce 610m 2GB, intel pentium DualCore 2.2Ghz, 4Gb ram 1333mhz, BT, USB 3.0, bár nincs rendszer de azt hip hop teszek rá :)

2012. jún. 10. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!