Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vírus van a laptopomon,...

Vírus van a laptopomon, hogyan találjam meg?

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy amióta letöltöttem egy játékot a laptopom teljesen meghülyült. Avast-tal kerestem a vírust, de nem találtam. Tudnátok segíteni, hogy most mit csináljak? Mindenképpen ingyen kellene megoldanom... Köszönöm!

2016. márc. 10. 14:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Az Avast nem igazán jó program.

Használj Eset Smart Securityt.

2016. márc. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]


Próbáld meg ezzel is. A játékot meg töröld, a lomtárból is.

Ha megvan az eredeti Windows-telepítőd, legvégső esetben újra kell rakni az egészet.

2016. márc. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Tengor ***** válasza:
Mit értesz "meghülyülés" alatt?
2016. márc. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most töltöm az AVG-t... Hát nem szokványos működik. A videokártya alapjáraton filmnézésre van elvileg de ez a játék volt az egyetlen ami ment rajta. Viszont gondolom a játékkal lejött egy kedves kis vírus is. Nem tudok rendesen videót nézni, mert elakad néma lesz, majd később jön a hang és megáll a videó, a sorozatoknál kiírja, hogy törölve van és nem tudja lejátszani valami hiba miatt (ez eddig sose volt és a linkek jók mert másik gépen megtudom nézni). Nagyon lassú, nagyon nehezen tölti be a weboldalakat, egyszerűen használhatatlan. A játékot töröltem, de a vírus meg még nem találom...
2016. márc. 10. 15:21
 5/9 Tengor ***** válasza:
HDSentinel mit mutat a kondícióra?
2016. márc. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát én abszolút analfabéta vagyok ehhez, tudnál segíteni, hogy azt hogy kehet megnézni?
2016. márc. 10. 15:36
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja megnéztem, és elvileg az a program lejárt, és már nem tudom használni, így hát a kondíciót se tudom megnézni :/
2016. márc. 10. 15:40
 8/9 Tengor ***** válasza:
Akkor keress egy másik verziót!
2016. márc. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A kondíció az 100%.
2016. márc. 10. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!