Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a 2015-ös...

Mit gondoltok a 2015-ös MacBook-ról a 12 inch-esről?

Figyelt kérdés

Tud annyit hogy nekem megfeleljen? Olyasmikre használnám hogy netezés meg egy-két játék.

Hogy mennyire jó annak a processzora?

Meg hogy lehet rajta ilyen Microsoft Office World szerű szövegszerkesztő meg Powerpoint meg Excel táblázat?


Válaszokat köszi!! :)



2016. márc. 18. 20:28
 1/3 A kérdező kommentje:
Vagy is ehhez a három programhoz hasonló hogy ugyan ezekre a funkciókra használható programok mint ez a három.
2016. márc. 18. 20:31
 2/3 anonim ***** válasza:
76%

angry birds vagy plants vs zombies biztos elfut rajta :D

na de komolyra véve a szót, szerintem rohadt jól néz ki a gép, de túl van árazva. nem tudom játék alatt mit értesz. alabból a Mac gépeket nem játékra tervezték, de elfut rajta. Lol, Wow biztos, de az se a 12 MacBookon... vagy hát... franc se tudja. Meg csak boltban láttam és egyik ismerősömnek sincs. De a legüjabb játékokkal még a csúcs Mac is nehezen megy, nem meg hogy ez a gép, amiben rendes processzor és videó kártya sincs. Szoval ha a játék elsődleges akkor felejtsd el ezt a Macet.

De alap felhasználásra szerintem jó és inkabb erre a célra tervezték volna. Net, szöveg, táblázat szerkesztés. Egyetemre jegyzetelni vagy olyan munkára ahova könnyű gép kell általános tudással.

Word, Excel természetesen van, de az Applenek is van saját fejlesztésű programjai.


De én nem vennék ilyen gépet csak akkor ha nagyon tele lennék vagy lenne mellette egy erős asztali gépem, ezt a MacBookot meg használnám ha utazni megyek vagy ezen jegyzetelnék az egyetemen,... Most 400k a legolcsóbb modell míg a legolcsóbb 13" Air meg 300k. Szerintem tül vám árazva. Meg ez az első generáció. Ha mindenféle képpen ezt szeretnéd (nem Air vagy Pro) akkor várnék nyárig, hogy kiadják a második generációt belőle és abba már lehet erősebb dolgokat pakolnak.


Remélem tudtam segíteni!

2016. márc. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én Airt vennék inkább. Sokkal jobb az ár/érték arány. Ráadásul a Macbookban egyetlen port van csak. Ahhoz is átalakító kell, hogy egy vacak pendrive-ot rádugj. Kész vicc a koncepciót illetően ez a gép szerintem a többi típushoz képest. Remélem, hogy a következő Air-nél nem követik ezt a hülye irányzatot. Bár félek, hogy az Air-t teljesen megszüntetik.

A játékokat Macen kb felejtsd el. Vagy csak a gyengébbeket. Vagy veszel egy 7-800e Ft-ost amiben már van dedikált videókártya azzal már menni fognak bizonyos játékok is.

2016. márc. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!