Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Retina macbook pro 2015 13"...

Retina macbook pro 2015 13" vélemények? A többi lent

Figyelt kérdés

Melyik érné meg jobban? egy hackintosh (vagy windows csak hangulattól függ) vagy egy 2015 ös retina macbook pro 13"

(apple nácik és windows fun ok légyszives kíméljenek. )



2016. márc. 5. 15:55
 1/4 BM-Striker ***** válasza:

Ha OSX-et használsz notebook-on,akkor mindenképpen Mac-et vegyél.


Hackintosah nem működik jól notebookok-on, csak egy szűk alkatrészlistából összeválogatott asztali gépen.

2016. márc. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

A Macbook Pro-nak több előnye is van egy összeválogatott PC-re telepített OSX-szel szemben. Ha ugyanolyan tulajdonságú (tömeg, anyaghasználat, retina kijelző, SSD) laptopot keresel, akkor más gyártók csúcsmodelljeinél (Asus, Toshiba, Lenovo stb.) is hasonlóan a zsebedbe kell nyúlni. Akkor én már alapból Mac-et vennék.


Én egyébként ilyen okok miatt választottam Mac-et, nagy váltás lesz Windows után, de remélem megéri.

2016. márc. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából videóvágás teljesítménye hol lenne nagyobb? egy gty 980 ti s asztali hackitoshon vagy pc-n vagy egy ilyen core i5 ös macbook pro-n?
2016. márc. 5. 18:46
 4/4 BM-Striker ***** válasza:

#3


Az asztali sokkal erősebb lenne minden feladatra, mint egy 13 colos notebook.


A 13 colos MBP processzora gyengébb, mint egy asztali i3...

2016. márc. 6. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!