Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hányszor vihetem vissza? (lent)

Hányszor vihetem vissza? (lent)

Figyelt kérdés
Már háromszor vittem vissza fülhallgatót a Media Markt-ba, mert pár hét alatt elromlott, vagy komolyan meghibásodott. Nem voltak túl komoly darabok (4-5000 Ft) így ezen nem lepődtem meg. A mostani negyedik is, mintha kezdene rosszalkodni (de lehet csak bebeszélem). Visszavihetem egyáltalán még így sokadszorra is? Mehetek vele másik MM üzletbe, vagy mindenképp oda kell, ahol vettem? Ahova "sorozatosan járok" már kezdem magam rosszul érezni, hogy annyiszor viszek vissza oda terméket panasszal, és félek, hogy már el fognak küldeni

2016. márc. 21. 09:23
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Ha elromlik nem kötelező visszavinni, vehetsz másikat.

2. Csipkebokor vessző.

3. Ha mégis visszaviszed, nincs számláló. Ha ezredszer mész, akkor is el tudják dönteni hogy jogos-e a panaszod.

4. MM terméket bármelyik üzletükbe viheted panasz esetén, a vásárlás igazolása a lényeg.

Én egy telefontokkal 4x mentem vissza, aztán a következőnél megkérdeztem hogy inkább visszakaphatom-e az árát. Kaptam egy levásárolható ajándékkártyát abban az értékben.

2016. márc. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igaz, hogy vehetek másikat, de ha nem muszáj nem fogok újra kiadni pénzt érte.

Egyébként köszönöm a válaszod!

2016. márc. 21. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!