Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » ASUS laptop garancia? Meddig...

ASUS laptop garancia? Meddig vihetem vissza?

Figyelt kérdés

2013. szeptemberében vettem ASUS laptopomat, aminek az akksija úgy néz ki, hogy bemondta az unalmast, mivel azt írja ki, hogy "Javasolt a telepcsere" ...

Nem is értem igazából másfél éves a laptop, nem lett rommá használva, hiszen kb csak netezésre használom és mindig csak addig volt töltőn amíg fel nem töltődött rendesen..


Kérdés, hogy valahova eltüntettem a garancialevelet,de mielőtt nagy keresésbe fognék jó lenne tudni, hogy egyáltalán ezzel kezdenek-e valamit ? Akksira is két év garancia van?



2015. máj. 22. 00:26
 1/4 anonim válasza:
100%

Nem tudom mennyi garanciát vállal az ASUS az akksira, de a honlapján biztosan megtalálod, vagy kérdezd meg a cégtől, ahonnan vetted.


Nekem volt egy ASUS alaplapom, 2 év után tönkrement. A bolt, ahonnan vettem 1 év garanciát vállalt rá, viszont az ASUS honlapján 3 év volt feltüntetve erre a modellre. A kiskereskedő elküldött, hogy ő nem foglalkozik vele. Levelezni kezdtem az ASUSsal, mivel elég drága alaplap volt, és az ő közbenjárásuknak hála egy magyar nagykeren keresztül (amihez soha semmi közöm nem volt, nem tőlük vagy rajtuk keresztül vásároltam) kijuttatták az alaplapot Taiwanba, és vissza is küldték a pesti céghez.

Nekem semmibe nem került. Regisztrálnom kellett a sorozatszámát a gyártó weboldalán.


Csak azt akarom ezzel mondani, hogy rendkívül segítőkésznek tartom a supportjukat, ha nem találod a garancialevelet, vedd fel velük a kpcsolatot.

2015. máj. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb céget valóban nem érdekli, hogy megvan e a garancialevél, mivel gyári szám alapján beazonosítják a géped. De én speciel nemtudok olyan laptopgyártót, aki akksira 1 évnél hosszabb garanciát vállal.
2015. máj. 22. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

De hívd el őket és hamar kiderül:

[link]

2015. máj. 22. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) megy a kezecske!!
2015. máj. 22. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!