Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ebay-en miért késnek ennyit a...

Ebay-en miért késnek ennyit a csomagok?

Figyelt kérdés
Január végén rendeltem pár dolgot de van ami még most se érkezett meg. Nem értem mi lehet, máskor ha rendeltem a becsült dátumra a kezembe volt a csomag , most meg....várhatok.

#rendelés #eBay #kézbesítési problémák
2016. márc. 21. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
56%

Ne minket kérdezz, ott reklamálj. Vagy várj.

A késedelem oka a szállítás szervezése. A postai szolgáltatást nagy tételben vásárolják meg hogy gazdaságos legyen. Ebből kifolyólag hiába rendeled meg 90 centért a hellókitty-s hajcsatot, azzal nem szaladnak még aznap a postára feladni. A bulk küldeményezésnél megvárják míg összejön 1-2 konténer cucc. Nyilván a postai feldolgozás átfutási idején is meglátszik ez. De így maradhat az ár versenyképes.

2016. márc. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindig az ingyen csomagküldés a legdrágább.

Érdekes mődon, aminek a szállításáért fizettem, az hamarabb ideért Hongkongból, mint ha Szegedről küldték volna...

2016. márc. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem az számít hogy 8000-ért vettél valamit.

A vámvizsgálaton is elvan pár hetet a cucc időnkét látszólag ok nélkül.

2016. márc. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Legtöbb esetben a magyar posta miatt késnek a csomagok,vagy meg sem kapod!Mert lenyúlja a postás..nem ritka eset ez sem volt róla cikk is!

Nekem pl vannak olyan csomagjaim,ami 2 hónapja az országba van de nem kaptam meg! Pénteken pl 3 hónap után kaptam meg 2 cuccomat!

2016. márc. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ ilyen válaszokra vártam ,én is pont ettől féltem pont hogy lenyúlhatta a postás , csak az első válaszóló kötöszködni akart mert gondolom otthon unatkozik.
2016. márc. 24. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!