Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vezeték nélküli fejhallgatót...

Vezeték nélküli fejhallgatót szeretnék venni, ötletek?

Figyelt kérdés

Egyik osztálytársamnak van Beats fejhallgatója, de ne is írjátok, csak ha tudtok olcsón eredetit ajánlani, mert nekem ez az árkategória már nem tetszik annyira.. :D Szóval 10-15000 körül nézelődnék (vagy lejjebb, természetesen). Ha bárkinek van ötlete, linkek, akkor annak nagyon örülnék. (Tényleg nem vagyok otthon a témában, hogy egyáltalán milyen márkák vannak, mit nézzek rajtuk, úgyhogy okítsatok :D)

Van egy fejhallgatóm, csak nagyon hosszú kábele van, viszont ezt imádom. Persze ez csak egy egyszerű, Sony fülhallgató, de nekem ez is tökéletes lenne, csak nem kéne ez a kábel..

Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2016. márc. 25. 18:58
 1/1 A kérdező kommentje:
Bocsánat, Sony fejhallgatóm* van. :)
2016. márc. 25. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!