Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért akad a játék, a gép...

Koenix kérdése:

Miért akad a játék, a gép amikor sok hang van egyszerre?

Figyelt kérdés
Én amikor játszok például CS:GO-t akkor egyszer egyszer amikor sok hang van egyszerre, elkezd akadozni a játék és azzal eggyütt a hang is, aztán 5 másodperc mulva helyrejön. ez nem mindig van csak akkor ha például még zenét is hallgatok játék közben. De észrevettem hogy nem csak játék közben akad hanem amikot youtube-on is ha nézek videót. Légyszi segitsetek. Kell vegyek egy külön hangkártyát? vagy valami virus van a gépemen?

2016. márc. 27. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Valami lassú a rendszeredben. Ez lehet videókártya, monitor, op.rendszer, internet. De legvalószínűbb az utsó. Tudod, minden gyerek odahaza, nyüstölik a netet...
2016. márc. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nEMTUDOM MERT A NETEM NAGYON JÓ
2016. márc. 27. 18:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Konfig?
2016. márc. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

►Táp: Chieftec GPA500S8

►Alaplap:Gigabyte Socket B85M-D3H

►Videókártya: Gainward Geforce GTX 750Ti

►Proci: Intel Core i5,Haswell, i5-4460, 4 mag, 3.50Ghz

►Ram: Kingston HyperX Savage 8GB DDR3 2400MHz

►HDD:Seagate, 1TB,Surveillance, SATA3, 7200rpm

►SSD: Kingston Hyperx Fury Solid State Drive 240GB

►Gépház(amit elfelejtettem mondani): Delux ME879


a gépem új, még egy év sincs mióta megvettem. szerintem valami virus vagy program lehet

2016. márc. 27. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!