Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az ASUS...

Mi a véleményetek az ASUS laptopokról?

Figyelt kérdés
Laptop vásárlás előtt állok és érdekelni hogy ez a laptop: [link] mennyire jó, illetve megér-e 50 ezerrel többet ehhez képest: [link]

2016. ápr. 24. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy asusról írom ezt.

Teljesen jó laptop.

A kijelzője nem a lexebb, de a célnak megfelel. Robosztus, funkcionálisan kifogásolhatatlan, és csak az akksi ment tönkre eddig, de az ellen nincs mit tenni. Ár érték arányban szerintem nagyon jók.

Azt viszont neked kell tudnod, hogy mire fogod használni.

Netezni, videózni, meg ofiszozni felesleges az I5 proci, ami mobil verzióban úgysem olyan jó mint az aszteliakban, de ha CAD, vagy hasonló felhasználás is lesz, akkor sosem árt egy komolyabb cucc.

2016. ápr. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez a megoldás mindenre [link]
2016. ápr. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az ANUS lapik nem véletlen olyan olcsók. Nagy a minőségbeli szórás, a gariztatás egy rémálom, általában gagyi anyagokból készülnek, rosszul megépített cuccok. Volt hogy 4 ugyanolyan vatta új lapi főtt meg első indításkor, aztán még cigánykodtak a garival hogy nem rendeltetésszerű használat miatt. Jah kicsomagoltuk és bekapcsoltuk őket. Szóval vegyes a tapasztalat de az tény hogy egy normálisból ugyanolyan hw kb másfélszeresébe kerül. Ha mázlista vagy és kifogsz egy működőképes példányt ami nem döglik meg fél év alatt, akkor jó vétel. Csak én spec inkább nem kockáztatok már mert nincs ehhez már idegrendszerem. Inkább fizetem a felárat egy normálisért, de az akkor egyből megy meg 2 év múlva is menni fog.
2016. ápr. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elég vegyesek a vélemények úgy látom. #1 köszönöm az infókat. #2 Elhiszem hogy az jó laptop de maximum 260 ezret szánnék rá és az már nagyon-nagyon a teteje, valamint nincs szükségem ilyen i7 "hardcore" gamer gépre. #3 vannak olcsóbbak, drágábbak is, de amit linkeltem 260 ezres K501LX nem hiszem, hogy annyira rossz anyagokból lenne, hiszen aluminium egy része + nem olcsó.
2016. ápr. 24. 19:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Az a model amivel mi pórul jártunk 220 ezer körül volt, szóval persze olcsóbb volt, de azért ebből is látszik hogy nem csak a 100k-s lapikkal van gáz. Sőt egy hibás tervezésű hűtés egy komolyabb procis gépnél inkább gond mint a 10w-os cerkás gépeknél.
2016. ápr. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azért a 220 ezer sem olcsóság, sőt. Mindenesetre elgondolkodtató, hogy ilyen nehéz érvényesíteni a garanciát illetve, hogy ehhez hasonló "nagyobb" összegeknél is fenn áll ez a probléma. Sok évre tervezek a laptoppal szóval mindenképpen fontos lenne a minőség illetve az hogy ne/ ne nagyon lassuljon be az évek során. Ezért is gondolkoztam drágábban, és ezért esett/esne a választás erre a modellre mert "minőségibbnek" tűnik a hasonló árú társainál (külsőleg legalábbis mindenképpen). A kérdés, hogy érdemes-e 50 ezer jó magyar forinttal többet fizetni az i5 + ssd kombinációért vagy pedig az ugyanilyen i3 (ssd nélkül) is elegendő lenne mind gyorsaság mind élettartam szempontjából nézve?
2016. ápr. 24. 20:48
 7/7 anonim ***** válasza:
ilyen árban már megnéznék egy n551-et
2016. ápr. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!